Geïnteresseerd in een kantoorsuite huren? 
Mail Mike van Woudenberg 
mike@ultimate.nl

Iets weten of delen over je Ultimate Workspace of factuur? 
Mail Debby Berends 
debby@ultimate.nl 

Adverteren in één van onze uitgaves?
Mail Marie-Claire van den Akker 
marie-claire@ultimate.nl

Bloggen op Ultimate of deelnemen aan één van onze uitgaves?
Mail Marianne de Jong
marianne@ultimate.nl   

Iets weten of delen over onze concepten?  
Mail Eline van de Ridder 
eline@ultimate.nl

Meer weten over het ontwerp van onze uitgaves?
Mail Ruben Degen 
ruben@denl.nl 
Of Bastiaan Leideritz
bastiaan@denl.nl