Geïnteresseerd in een kantoorsuite huren? 
Mail Mike van Woudenberg: mike@ultimate.nl

Heb je een vraag of opmerking over facilitaire zaken? 
Mail Debby Berends: debby@ultimate.nl 

Een vraag of opmerking van administratieve aard? 
Mail Gerk Pijkstra: gerk@ultimate.nl

Bloggen op Ultimate of heb je een vraag over onze media? 
Mail Eline van de Ridder: eline@ultimate.nl

Wil je adverteren in één van onze uitgaves?
Mail Marie-Claire van den Akker: marie-claire@ultimate.nl

Een vraag over het ontwerp van onze uitgaves?
Mail Ruben Degen: ruben@denl.nl of Bastiaan Leideritz: bastiaan@denl.nl